Model Number : NCV8450ASTT3G
Certification : RoHS
MOQ : 1
Price : Can discuss
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 10000+3-5work days
Delivery Time : 3-5 work days
Packaging Details : SOT-223, Cut Tape, Reel
Manufacturer : onsemi
Product Category : Power Switch ICs - Power Distribution
Type : High Side
Number of Outputs : 1 Output
Mounting Style : SMD/SMT
Package / Case : SOT-223
NCV8450ASTT3G Power Switch ICs High Side 4.5 V To 45 V NCV8450A
NCV8450ASTT3G ,onsemi, Power Switch ICs - Power Distribution, High Side , 1 Output , 4.5 V to 45 V , SOT-223 , NCV8450A
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| onsemi | |
| Power Switch ICs - Power Distribution | |
| High Side | |
| 1 Output | |
| 150 mA | |
| 800 mA | |
| 3 Ohms | |
| 125 us | |
| 175 us | |
| 4.5 V to 45 V | |
| - 40 C | |
| + 150 C | |
| SMD/SMT | |
| SOT-223 | |
| NCV8450A | |
| AEC-Q100 | |
| Reel | |
| Cut Tape | |
| Brand: | onsemi |
| Product Type: | Power Switch ICs - Power Distribution |
| Subcategory: | Switch ICs |
| Unit Weight: | 0.003951 oz |
NCV8450ASTT3G Power Switch ICs High Side 4.5 V To 45 V NCV8450A Images |